Recent Changes - Search:

Surf

PmWiki

Surfireisid

Siia võiks kõik kirjutada oma kogemusi erinevates maailma paikades surfamisega. Kust rentisite varustust, kus oleks hea ööbida, kuidas kohale tulla ja mis kohalikud teenused maksavad. Võiks jaotada info kuidagi piirkondade ja kohtade kaupa. Koondada kokku linke klubidele, kaartidele, oma või teiste reisiblogidele ja muudele reisimisega seotud kasulikele lehtedele.

Vastuseks JP küsimusele surfijututoast, kuhu talvel surfama minna, kohad, mis pole liiga kaugel ega keerulised kohale jõuda.

Kui oma kama kaasa võtta mõtled, loe seda


HISPAANIA

Tarifa


Gran Canaria

 • Infot Gran Canarial kogetu kohta lehelt http://www.teammahe.ee ja Henry päevikutest. Kui kellelgi huvi, siis kirjutage e-kiri aadressile sinu@reisikorraldaja.ee ja teile leitakse kõige odavam ja sobivam lahendus.

Golf de Roses, Hispaania(andmed kevad 2008)

 • üks Hispaanias asuvatest surfirandadest, kus on olemas ClubMistrali surfikeskus. Mis siis tähendab laenutust ning võimalust kohapeal koolitust saada nii purjelaua kui lohetamise osas.
  • Asub Barcelonast põhja poole sõites ~190 km kaugusel, rannalinnakeste l`Escala ja St.Pere Pescador vahel. l`Escalast oli hea sõita-umbes 3km kitsast maanteed pidi jääb paremat kätt välja ehitatud bungalow- rannakompleks, mille ühes nurgas(L`Escala poolses) ka Club Mistral. Sealsed hinnad on nende endi lehel üleval, ma mäletan ainult surfilaua renti, 200EUR nädal, lisaks tahavad, et kindlustaksid.
  • Bungalotes saab ööbida-aga suurel suvehooajal on need kõik tavaliselt täis ja broneeringud varakult tehtud. Ma nägin off-seasoni hinda(mis oli mai 1.nädal), kus ühe nädala maksumus 315EUR(4 inimest pidi mahutama)
  • Samas saab ka L`Escalas rentida kindlasti nii korterit kui maja-ehk on mõistlikumgi, kui on soovi kergemat sorti seltsielu või promeneerimist kaeda. Supermarket l`Escalas suur, hinnad eestlaslikud.
  • Rand on liivane ja lai, mereni oli vist oma 50meetrit küll...aga silmamõõtu ei usaldaks :) Väga kauge oli kama merest tagasi tassida.
  • Tuulte kohta-kui on Tramonta, siis puhub kõvasti põhjast, muidu ootavad termotuuli, mis algavad lõuna paiku(vähemasti aprilli viimane nädal oli nii)

EGIPTUS

Dahab

 • Üsna hea ülevaate talvisest Dahabist leiab Pärnu Jürka päevikust, sealt tuleks vaadata 2008 a. veebruari lõpu ja märtsi alguse postitusi.

Hurghada

 • Üsnagi arvestatavaks surfikohaks on muutunud Punase mere äärne Egiptuse kuurort Hurghada. Tekkinud on päris korralikud laenutused, tuuled peamiselt põhjakaartest, mis tähendab enamuses kohtades mõnusat sideshore. Head kohad on seal ka lohetajatele (El Gouna). Väga esialgne kokkuvõte ühest Hurghada surfikohast Sofitelist on siin.

CAPO VERDE

9.märts 2009. kell 9.55 algusega Londonist toimub 14 päevane retk Roheneeme Saarte vahel laevaga ITOMA, mille pardal: elatakse, süüakse, päevitatakse, valitakse sõidupäevaks surfivarustus F2 laudade ja Neilpryde purjede hulgast, loetakse raamatuid, kalastatakse, vaadatakse kauneid loojanguid, veel kaunemaid päikestõuse, tähiseid öid, kauneid saari jpm.

Surfama minnakse otse laeva pardalt. Reisi alguspäevadel valitakse lihtsamate sõidutingimustega lahtesid, hiljem vastavalt surfarite tasemele juba lainetega jms põnevaid sõidukohti. Hind algusega Londonist 3000 EUR.

Korraldaja: Epp Hunt oma ammu tuntud hääduses.

Rohkem infot Capo Verde kohta leiab Epu kodulehelt


REISIPLANEERIJA

kite.surf.ee on teinud sellise veebividina nagu "Reisiplaneerija" Plaanid surfireisi? Otsid kaashuvilisi? Sisesta mõned andmed ja vaata, kas teisedki oleks huvitatud sinu reisiga ühinema. Uuri lähemalt http://kite.surf.ee/keskus/reisiplaneerija

PS! see pole ainult lohemeestele.

Edit - History - Print - Recent Changes - Search
Page last modified on August 29, 2011, at 05:17 PM