Recent Changes - Search:

Surf

PmWiki

Laulasmaa

INFO "vanalt" EPL lehelt:

ASUKOHT Laulasmaa rand, asub loomulikult Laulasmaal umb. 33 kilomeetrit tallinnast Kloogamaanteääres. Kui põhjapoolt tulla siis läbi asula, mööda poest, bussipeatusest ja peale lauget kurvi paremale on mingi 150 meetri pärast väike teeots, kust tuleb teha praktiliselt U-pööre paremale. Siis moned sajad meetrid meeletult aukus teed ja kohal.

PARKIMINE Päris hea, ( juhul kui ei ole päiksepaisteline siis asi suvel puupüstitäis) merest umbes 50 metra .

RAND JA PÕHI Rannnariba hullult pikk. Kalda ääres moned ohtlikud kivid muidu ok liivapõhi madalas vees ka palju vetikaid. 150m kaugusel yldiselt 140cm kanti , mones kohas ( natuke Klooga poole ) aga 20 -30 cm) Alati tasub kohaliket "huntidelt" kysida.

KELLELE SOBIB Kõigile.

SÕIDU TUULED Läänekaarte, enam vähem puhub kloogapealt ka lõuna, põhja puhub juba piki randa ja yle maa elik kole pagiline.

LAINED Lained eriti suureks ei lähe kuna laht suht madal on. Kui aga otse lahte puhub siis klooga pool päris lahedad ja pikad lained tekivad.

RIGAMISE VÕIMALUS Samas kus ka autod pargivad mändide all , mõnusalt tuulevarjus, pinnas liivane ja männiokaline elik hari alati abiks.

OHUD No kalda all ikka moned kivid.

TOITUMINE Reketibaar, Tammekõrts, Laulasmaa puhkekeskusest saab suvekuudel hommikul väikse palumisega ka hotelli rootsilauda, alati tasub kohalikust poest ( mis hästi teeääres) moned saiad ja vedelikku kaasa osta.

ÖÖBIMINE Telkimiseks palju ruumi abi peaks saama ka Laulasmaa puhkekeskusest.

Edit - History - Print - Recent Changes - Search
Page last modified on June 27, 2008, at 11:19 AM