Recent Changes - Search:

Surf

PmWiki

Kurkse

INFO "vanalt" EPL lehelt:

ASUKOHT Paldiski laht, mis on piiratud mere poolt Suur ja Väikse Pakriga. Koha leidmiseks sõita läbi Keila, Padise kloostrini ja u. 300-400 meetri pärast näitab märk paremale Kurkse 7 km. Sõita julgelt, kuni Kurikuulsa sadamani.

PARKIMINE Autodele on parkla kohe rannas (märgid üleval)

RAND JA PÕHI ilma liivaribata, põhi liivane, praktiliselt kaldast saab sõitma hakata, läheb ruttu sügavaks. Umbes 50-100 m kaldast vee sügavus 2-4 m.

KELLELE SOBIB kindlasti on hea algajatele, kuna kui isegi maatuulega viltu läheb, on saared või Paldiski poolsaar ees. Samuti ka ilmselt hea freestyle koht, kõige sarnasem ilmselt Rohukülale.

SÕIDU TUULED on SW kuni E

LAINED : enamasti on chop, NW ja N tekivad meeldivad hüpekad.

RIGAMISE VÕIMALUS murul kohe kaldal, parkla kõrval.

OHUD kari asub sadamast paremal, kari on nähtav, sest kivid on nähtaval, tavaliselt ei jää sõidutrajektoori. Ülejäänud laht ohtudeta. Liiklusest on vaid pühapäevakalurid oma paatidega. Parima info saamiseks Konsulteerida Sadamavahiga.

TOITUMINE lähim pood Padise kloostri kõrval.

ÖÖBIMINE sadamas kämpingutes või kokkuleppides Pennyga (suvila 500 m rannast), lisaks võimalus rentida sadama kõrval suvilat saunaga, info sadamavahi käest

HÄDA ABI VÕI KONTAKT TELEFON hädade, avariidega pöörduda sadamavahi poole tel.6716157 või gsm. 05108416

ILMAINFO kohta võib samuti küsida 6716157.

KOMMENTAARID vesi on tavaliselt soojem, kui kusagil mujal. Samuti jääb Kurkse Lääne ranniku tuulte piirkonda. Tallinnast umbes 55 km.

autor: Penny

Edit - History - Print - Recent Changes - Search
Page last modified on June 27, 2008, at 11:10 AM