Recent Changes - Search:

Surf

PmWiki

Kaberneeme

INFO "vanalt" EPL lehelt:

ASUKOHT Kaberneeme poolsaar asub eesti põhjarannikul 35 km kaugusel Tallinnast. Poolsaare idapoolsel küljel paikneb Kaberneeme sadam, mis on surfareile sobilikuim koht vetteminekuks.

PARKIMINE Sadamas asub parkla. Tasu ei ole senini küsitud.

RAND JA PÕHI Kaberneeme poolsaare idapoolne rannajoon on ühtlaselt kivine, väljaarvatud sadama kai kõrval olev 30 m pikkune liivarand ja paadisadamasse jahtide sissesõidutee. Sadamas on sügavust 3 kuni 4 meetrit, liivaranna poolses osas saabub 150 cm sügavus 3 kuni 4 meetriga.

KELLELE SOBIB Sobib alates keskmisest sõidutasemest.

SÕIDU TUULED Sobilikud tuuled on põhi, kirre, ida ja kagu. Parim on kirdetuul, millega saab sõita Koipsi saare ja mandri vahet ja mis toob kaas suhteliselt suured ja korrapärased lained.

LAINED Keskmist murdlainetust esineb tugeva kirde tuulega. Otse sisse puhuv kirdetuul toob suured ja korrapärased lained Kaberneeme poolsaare kirdetipu lähedale. Ka põhja tuulega on lainetus ühtlane ja mõnus. Ida ja edela tuulega on lainetus olematu.

RIGAMISE VÕIMALUS Senini on sadamas paiknev hästi hooldatud muruväljak surfarite kasutuses olnud.

OHUD Sadamast nii vasakul kui paremal olev kivine rannik, kohati ulatuvad kivid kuni 50 meetrini kaldast, kaugemal ohtu ei ole. Kaluritele meeldib surfarite teele mõrdu seada.

TOITUMINE Sadamahoones asub restoran.

ÖÖBIMINE Sadamahoones asub hotell.

HÄDA ABI VÕI KONTAKT TELEFON suvehooajal saab abi kindlasti jetilaenutusest, mis asub sadama territooriumil ja loomulikult ka sadama personali kaudu (number täpsustamisel).

ILMAINFO infi saab jetilaenutuse telefonil, mis selgub hooaja alguses.

KOMMENTAARID Külmadel sõiduilmadel on võimalik tellida hotellis sauna !

Autor: Kalev Kornet

Edit - History - Print - Recent Changes - Search
Page last modified on June 27, 2008, at 11:41 AM