Recent Changes - Search:

Surf

PmWiki

CostaDelSol

Sõidetavaid randu on Costa del Solis mitmel pool. Tuuled on seal siiski sama juhuslikud kui Eestis ja kohaliku võimenduse olemasolu pole kinnitatud. Surfilaenutused puuduvad või pärinevad 1980-ndatest. Kuna Tarifale on ainult 1,5 tundi kiirteed, ei ole CdS surfikohad päris purjetajate hulgas kuigi populaarsed. Sellegipoolest peavad kõik hotellid, millest paari kilomeetri raadiuses on mõni vana purjelaud, vajalikuks lisada oma "extrate" nimekirja ka surfilaenutuse.

  • Torremolinos. Linna (ja ranna) Malaga poolses otsas on camperite parkla, kus saab päris mugavalt ka merre. Seal õnnestub isegi tasuta parkida. Surfareid keegi rannast ära ajama ei tule.
  • Fuengirola. Linnal on pikk rand (nagu neil kõigil) ja vette saab päris mitmelt poolt. Enamuses rannas parkimine tasuline. Fuengirola lõunapiirist pisut Marbella poole (üle jõe ja paar kilomeetrit) on spot, kus alati palju lohesid üleval ripub. Maantee ja ranna vahel on ridamajad, mille ümbruses on parkimisega päris kitsas.
  • Marbella. Linna põhjapiiril (Malaga pool) on poolmetsik rand, kuhu saab ka autoga ligi. Seal on mingi veepark, jetilaenutus ja muu selline. Parkimise eest raha pole küsitud.
  • Estepona. Tarifani on ainult 20 minutit, mis sa Esteponast otsid?
Edit - History - Print - Recent Changes - Search
Page last modified on June 04, 2008, at 03:19 PM